menuordersearch
miveonlline.ir

کلم بنفش(دونه ای) ,

موجود
کلم بنفش(دونه ای)
...
کلم بنفش(دونه ای)
(0)
(0)
کلم بنفش دونه ایی (بین 700تا 900) گرم
ارسال رايگان
کيفيت محصول
کلم بنفش دونه ایی (بین 700تا 900) گرم
تعداد يا وزن محصول
+
_
قيمت کالا
15,200 تومان
7 خاصیت مهم کلم قرمز (بنفش)

 

1. زخم معده را درمان میکند


خواص ضد التهابی کلم قرمز میتواند زخم معده را درمان کرده و فرآیند بهبود آن را تسریع کند. کلم قرمز میتواند در برابر اسید معده از غشای معده محافظت کند. اسید معده زخم را بدتر میکند. مصرف مقداری کلم قرمز در روز میتواند وضعیت معده را بهتر کند.

 

2. گوارش سالم را افزایش میدهد


کلم قرمز حاوی فیبر رژیمی است که عملکرد دستگاه گوارش را به شکل قابل توجهی بهبود میبخشد. فیبر باعث حجیم شدن مدفوع شده و جذب توسط روده را آسانتر میکند. اگر میخواهید گوارشی سالم داشته باشید، مصرف کلم قرمز میتواند انتخاب خوبی باشد.

 

3. از یبوست جلوگیری میکند


یبوست مشکلی شایع است که به دلیل اختلال در عملکرد روده بزرگ به وجود میآید. معمولا یبوست زمانی اتفاق میافتد که رژیم غذایی شما فیبر ندارد. کلم قرمز حاوی سطح بالایی از فیبر رژیمی است که نه تنها سلامت گوارش را افزایش میدهد بلکه عبور مدفوع از روده بزرگ را آسانتر کرده و یبوست را کاهش میدهد.

 

 

4. فرآیند پیری را کند میکند


همه میخواهند جوان بمانند اما برخی افراد تنبلتر از این هستند که مواظب سبک زندگی و به ویژه غذای خود باشند. عدم مصرف میوه و سبزیجات، یک رژیم غذایی بد است و باعث پیر شدن شما میشود. آنتی اکسیدان و ویتامین موجود در بیشتر سبزیجات مانند کلم قرمز توانایی کند کردن فرآیند ویری را دارند و جوانی شما را حفظ میکنند.

 

 

10 خاصیت شگفت انگیز کلم بنفش در سلامت سیستم ایمنی بدن

 

 

5. خون را تصفیه میکند


سولفور توانایی سم زدایی یا تصفیه خون از مواد سمی و مضر را دارد. این ماده، عملکرد کبد برای رهایی از این مواد سمی را نیز افزایش میدهد. سعی کنید روزانه کلم قرمز مصرف کنید و هنگامی که بدن سم زدایی شد، تفاوت را احساس کنید. با این کار، بدنی بهتر و سبکتر و حتی ذهنی پاکتر خواهید داشت.

 

 

6.سلامت پوست را حفظ میکند


برخی از مردم فرانسه به ویژه زنان، روش درمان زیبایی خود را دارند. آنها از ماسک صورت پودر کلم برای حفظ زیبایی پوست خود استفاده میکنند. رنگدانه آنتوسیناناین و دیگر ویتامینهای موجود در کلم قرمز میتوانند برای حفظ زیبایی پوست مفید باشند. این کار از تاثیر رادیکالهای آزاد جلوگیری کرده وتولید سلولهای پوستی جدید را افزایش میدهد.

 

 

7. با سرطان مبارزه میکند
تعجبی ندارد که کلم قرمز یک ابر غذا محسوب شود. کلم قرمز منبعی فوقالعاده از آنتی اکسیدان به ویژه آنتوسیانین است. با استناد به یک مطالعه، آنتوسیانینهای موجود در کلم قرمز میتوانند با تاثیر رادیکالهای آزاد بر بدن مبارزه کرده و از استرس اکسیداتیو جلوگیری کنند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگي
* پست الکترونيک
* متن پيام

بستن
*نام و نام خانوادگي
* پست الکترونيک
* متن پيام

0 نظر
بستن
vorodورود به کاربري
کد امنيتي :code
مي خواهيد ثبت نام کنيد ؟
عضويت